ukr
Кам'янець-Подільський
05:38

Реклама, пошук або спілкування з клієнтами в Кам'янцю-Подільському

від 500 грн , віддалена робота
Fortuna, ПП

Опис вакансії

Пропоную роботу позаштатного працівника для мам в декреті, для студентів, фрілансерів і інших хто потребує не важкого додаткового заробітку!
Ми - ліцензована агенція з працевлаштування Fortuna з офісом в Кам"янці - Подільському та точками в різних містах а також з офісом в Польщі. Працюємо з різними країнами і допомагаємо працевлаштуватись більш ніж 100 працівників на місяць.
Робота полягає у пошуку клієнтів по унікально розробленій системі, яка заощаджує час і збільшує фінансове становище для кожного хто бажає не важко працювати, а розумово. На разі працюємо вже більш ніж з 10 мамами і 20 студентами та іншими по данній технології. Усі задоволені, адже можуть прикладати зусиль не більш ніж 1 години в день і заробляти додатково від 500 грн. Це реальна цифра для початківців.
Ми допомагаємо з тим щоб вникнути у справу і могти працювати двома способами: 1) беручи участь в розмовах з клієнтами - більша оплата за них. 2) не беручи участі у розмовах з клієнтами. менший але пасивний і постійний дохід. Все просто все реально. Тільки бажання! Телефонуйте для уточнення деталей і змоги початку роботи!

Оновлено: 16 квітня 2018, 11:16
Всі вакансії компанії: 2
Схожі вакансії
в Кам'янцю-Подільському, повна зайнятість
Гарант-Инфо, ПП, Хмельницький 13 лис   
в Чернівцях, 65 км, віддалено
Іванова Т., ФОП, Львів 13 лис   
в Чернівцях, 65 км, віддалено
4Service Group, Корпорація, Київ 6 лис   
88 км, повна зайнятість, без досвіду роботи, вища освіта
Гарант-Инфо, ПП, Хмельницький 13 лис   
Робота за кордоном  111 000 вакансій
×
×
Флагма* Сайти 54 країни
×
×
×