Кам'янець-Подільський

Реклама, пошук або спілкування з клієнтами в Кам'янцю-Подільському

від 500 грн, віддалена робота
Вольская Юлия Михайловна, директор
на Флагма з 5 грудня 2015
Тел: +380 (97) 017-XX-XX  Skype: xxxxx

Опис вакансії

Пропоную роботу позаштатного працівника для мам в декреті, для студентів, фрілансерів і інших хто потребує не важкого додаткового заробітку!
Ми - ліцензована агенція з працевлаштування Fortuna з офісом в Кам"янці - Подільському та точками в різних містах а також з офісом в Польщі. Працюємо з різними країнами і допомагаємо працевлаштуватись більш ніж 100 працівників на місяць.
Робота полягає у пошуку клієнтів по унікально розробленій системі, яка заощаджує час і збільшує фінансове становище для кожного хто бажає не важко працювати, а розумово. На разі працюємо вже більш ніж з 10 мамами і 20 студентами та іншими по данній технології. Усі задоволені, адже можуть прикладати зусиль не більш ніж 1 години в день і заробляти додатково від 500 грн. Це реальна цифра для початківців.
Ми допомагаємо з тим щоб вникнути у справу і могти працювати двома способами: 1) беручи участь в розмовах з клієнтами - більша оплата за них. 2) не беручи участі у розмовах з клієнтами. менший але пасивний і постійний дохід. Все просто все реально. Тільки бажання! Телефонуйте для уточнення деталей і змоги початку роботи!

Оновлено: 16 квітня 2018, 12:16
Всі вакансії компанії: 2
Схожі вакансії
в Кам'янцю-Подільському, повна зайнятість
Гарант-Инфо, ПП, Хмельницький 25 вер   
в Чернівцях, 65 км, віддалено
Іванова Т., ФОП, Львів 25 вер   
65 км, віддалено
Михайлович М.Г., ФОП, Чернівці 4 сер   
65 км, віддалено
Михайлович М.Г., ФОП, Чернівці 4 сер   
Робота за кордоном  104 000 вакансій
×
×
Флагма* Сайти 52 країни
×
×
×